… och tusen tack Anna Gustavssonoch Eliasför den goda maten och efterrätten vi blev bjuden på. Alltid lika gott!
KS och KS
… till alla gångare och cyklister som förstår att de utan reflexer och lysen inte är så lätta att se i det kolsvarta höstmörkret.
Bilisten
… till den fantastiska Ostviksrevyn med dess fantastiska amatörer. Gick hem med ömma skrattmuskler och fylld med energi. Toppen, fortsatt att engagera er!
Maud med gänget
… och tusen tack till Staffan Berglund, Frostkåge, för att du kom till undsättning med traktor och bogserlina när min bil bestämde sig för att inte stå kvar där jag lämnat den.
Jenny
… och ett stort tack till Ekumeniska kören i Norsjö för en underbar konsert. Och tack, för att vi fick ansvara för fikat. Det blev ett stort bidrag till Världens Barn.
Arbetsgruppen för Världens Barn i Norsjö